Sel korral teen lühemalt

Elu vallas veereb omasoodu, lõppevat nädalat jäävad iseloomustama nii negatiivsed kui positiivsed aspektid. Ma pole küll nõrganärviline, aga kui mind kolmapäeval sõimati sõnadega, mida ma siinkohal ei kordaks (aga märksõna on “küttepuud”), kuna need trükimusta ei kannata, siis see ilmselt oligi see negatiivseim “tegu” lõppeval nädalal. Selline olukord, kus saad pahandada tegude eest, mida sa pole teinud, teeb meele mustaks küll.

Tegelikult läheb meil hästi. On sümpaatne, et meil käib külalisi (sel nädalal näiteks Riigkogu liikmed, kiusamisest loobunud/loobuvad lasteaiad kahepäevasel koolitusel ja koolijuhid Harjumaalt), kellele kõigile on suurepärane võimalus tutvustada meie toredat valda. Lumi sulab – aeglaselt, ent siiski. On isiklikke tähtpäevi (Linda ja Maiu – proosit!), mille puhul on põhjust kolleegidega koos rõõmustada. Igasugu sündmusi on sedavõrd palju, et see aitab mõtteid valimistelt eemal hoida. Aruküla Waldorf kool tegi Põltsamaal hea tulemuse – puhas valla promo. Tubli, Kristjan!

21. aprilliks on ette valmistatud kolm kepikõnniüritust, milliseid toetab rahaliselt maavalitsus: 11.00 Arukülas, 13.00 Pikaveres ja 15.00 Raasikul. Seda kogenud instruktori juhendamisel, lõpetuseks võileivad ja tee vallavalitsuse poolt. Tegutseme selles suunas, et nimetatud kohtades terviserajad areneksid, peame seda silmas ka Teeme ära talgute planeerimisel. Plakatid ja FB järgmisel nädalal.

Artur Talvik tuleb 23. aprillil Aruküla kooli, rääkima teemadel: kogukonna raadio, kultuuripärandi aasta ja filmindus. Olen veendunud, et tuleb huvitav kohtumine, ja jüriöö jooks Raasikul või teater Arukülas sinna takkapihta.

Suusamäärde panin kappi ära, ilmselt sel kevadel enam ei hakka rassima. Puid tellisin koju – asendustegevus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s