Tagasivaade 47. nädalale

Nädalapäevad tagasi sai digiallkirjad hankeleping riigihanke tulemusel eduka pakkuja ASiga Merko Infra: “Raasiku valla Aruküla aleviku ja Kurgla küla liigvete ärajuhtimise rajatiste ehitustööde teostamine”. Tööde aeg märtsist-septembrini 2014. Lepingu hind on 197715,00, milles sisaldub ka tellija reserv. Homme hommikul tulevad nad Arukülla objektiga lähemalt tutvuma. Ka omanikujärelevalve teenuse osutaja leidmiseks sai läbi viidud hange, see leping sai samuti eelmisel nädalal allkirjastatud.

Vallakodaniku kampaania plakatid said reedel Arukülas (2) ja Raasikul (1) üle tänavate tõstukiga paigaldatud, lisaks Peningile teeäärsele aiale (tänud, Janek perega!). Roll-up bännerid tõstetud Konsumitest Raasikul Meierei Poodi ja Arukülas Sinu Poodi, kaheks nädalaks, siis tagasi Konsumitesse aasta lõpuni. Samaaegselt on võimalik ettepanekuid teha Raasiku valla tunnuslause leidmiseks.

Oleme Mart Raukasega OÜst Padeia kokku leppinud ühe lühikoolituse äkkrünnaku preventsioonist. Koolituse nimetus kõlab küll agressiivselt, ent meie (töö-)elus võib selliseid olukordi paraku ette tulla, mil sedasorti ettevalmistus marjaks ära kulub. Koolitus toimub esmaspäeval, 9. detsembril. Võimalus osaleda on kõikidel vallavalitsuse ja vallaasutuste töötajatel.

Neljapäeval, 21.11.13, toimub kohaliku lions-klubi asutamiskoosolek. Vildivillasse kogunes sel puhul ligemale 20 huvilist, kes said põhjaliku ülevaate liikumise eesmärkidest ja sisust. Mõistagi toimus ka asutamisprotseduur ise 🙂 LC Raasiku on asutatud ja Urmas Raude valitud selle esimeseks presidendiks! Esimest korda koguneme koosolekule jaanuarikuu teisel neljapäeval. Kel huvi liituda, kontakt on urmas.raude@gmail.com  

Vallale kuuluvas sotsiaalmajas Raasikul Nurme tn.10 (endine Raasiku haigla) oli tungiv vajadus elektrisüsteemi ümberehituse järele. Tänaseks on sõlmitud leping ASiga Kose Ehitus korterelamus asuva elektrienergia mõõtesüsteemi struktuurlahenduse ümberehituseks. 

Pikaveres paigaldatakse maaküttetorusid, spordiplatsi osas töö tehtud, ei läinud kolme päevagi. Töövõtja kipub ainult viilima, lasku siis samas hoogsas tempos edasi (: 

Eesti Mereväe aastapäev möödus 21.11.13. Küsite, kuidas see Raasiku valda puutub? Aga niimoodi, et mereväe ülem hr Sepper elab Arukülas 🙂

Oleme mõelnud 2014 seinakalendrile. Kui tänavusel kalendril on Raasiku staadion, siis järgmise aasta omale tuleb vaade Aruküla lasteaiale (Ülo tehtud pilt allpool). Valmiv Raasiku lasteaia juurdeehitus koos 2014 kevadel valmiva mänguväljaku ja haljastusega tänasel Kooli tänaval jääb järgmise kalendri päisesse, Tootmise hinnapakkumised on võetud, 10. detsembriks peaksid kalendrid valmis olema.  

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s